MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6093270
*
nr 609 3270
Fåtölj
Slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 november 2009
kl 17:19:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 13:52:32
1
300 kr
9/11 13:38:58
2
200 kr
9/11 13:39:38
2
300 kr
9/11 13:40:41
2
350 kr
9/11 14:58:03
1
400 kr
9/11 17:14:02
3
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:03
-
6249 Fåtölj
Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:38
*
Fåtölj
nr 609 3270
Fåtölj
Slitage
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 november 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/11 13:52:32 | 1 | 300 kr |
9/11 13:38:58 | 2 | 200 kr |
9/11 13:39:38 | 2 | 300 kr |
9/11 13:40:41 | 2 | 350 kr |
9/11 14:58:03 | 1 | 400 kr |
9/11 17:14:02 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:03 -
6249 Fåtölj
Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:38